نت‌برگ اکسترا نت‌برگ اکسترا

تا به حال شده نت‌برگ بخرید و نتوانید از آن استفاده کنید؟
بسیاری از پیشنهادهای نت‌برگ بازه‌ی زمانی مناسبی برای استفاده دارند. اما بعضی از پیشنهادها، مهلت استفاده‌ی کمتری دارند. امکان دارد به دلیل این محدودیت‌های زمانی، نتوانید از نت‌برگ خود استفاده کنید. «نت‌برگ اکسترا» قابلیت جدیدی است که شما با استفاده از آن می‌توانید با خیال راحت هر پیشنهاد تخفیفی که خواستید را خریداری کنید. در واقع این ویژگی جدید، فرصت بیشتری برای استفاده از پیشنهادهای خریداری شده به شما می‌دهد.

نت‌برگ اکسترا چه کار می‌کند؟

بهتر است استفاده از نت‌برگ خود را به روزهای پایانی موکول نفرمایید. اما اگر نت‌برگ خریداری شده دارای برچسب «نت‌برگ اکسترا» باشد، می‌توانید از راهکار آن بهره‌مند شوید. نت‌برگ اکسترا به شما این امکان را می‌دهد که تا 3 ماه پس از اتمام مهلت استفاده از نت‌برگ خریداری شده، به جای پرداخت پول، کوپن خریداری شده را به فروشنده ارائه دهید. در نتیجه به همان میزانی که برای خرید آن نت‌برگ پول پرداخت کرده‌اید، از فروشنده مربوطه خدمات دریافت می‌کنید.

کدام نت‌برگ‌ها اکسترا هستند؟

از بین پیشنهادهای نت‌برگ، مواردی که مانند تصویر روبرو دارای برچسب «نت‌برگ اکسترا» هستند از این قابلیت برخوردارند. اگر برای شما هم این قابلیت دارای اهمیت است، به هنگام خرید از بین پیشنهادهای نت‌برگ، به برچسب‌های «نت‌برگ اکسترا» توجه فرمایید.
در این ویدئو می‌توانید با «نت برگ اکسترا» بیشتر آشنا شوید.

قوانین استفاده

1: اگر به هر علتی نتوانستید از نت‌برگتان استفاده کنید، نگران نباشید. تا 3 ماه بعد از اتمام دوره‌ی پیشنهاد، می‌توانید از فروشنده به میزان مبلغ پرداخت شده خدمات دریافت کنید.

۲: نت‌برگ اکسترا فقط برای پیشنهادهایی قابل استفاده است که ارائه‌دهنده‌ی آن همچنان در حال سرویس‌دهی باشد.

۳: تمام شرایط استفاده از نت‌برگ، در دوره‌ی ۳ ماه‌ ضمانت نیز پابرجا خواهد بود. به عنوان مثال اگر نت‌برگ شما مربوط به استفاده از بوفه‌ صبحانه‌ی یک رستوران باشد، در دوره‌ی ضمانت نیز تنها می‌توانید از بوفه‌ صبحانه‌ی آن رستوران، به میزان وجه پرداخت شده خدمات دریافت کنید. بهتر است در زمان استفاده از نت‌برگ اکسترا، تمامی شرایط پیشنهاد را مجددا در صفحه‌ی نت‌برگتان بررسی فرمایید.

4: در پایان دوره‌ی ضمانت، نت‌برگ تعهدی در بازپرداخت وجه پیشنهاد خریداری شده ندارد.

5: کدهای تخفیف ارائه شده در نت‌برگ شامل این طرح نمی‌شوند.

6: این سرویس تنها برای پیشنهادهایی قابل استفاده است که دارای برچسب «نت‌برگ اکسترا» باشند. رویدادهایی که زمان استفاده از آن‌ها به پایان رسیده است، شامل این سرویس نمی‌شوند.

7: در مدت زمان ضمانت، نت‌برگ های خریداری شده به صورت نقدی بازپرداخت نخواهند شد.

8: اگر ویژگی‌های نت‌برگ در دوره‌ی ضمانت تغییر کند، شرایط استفاده از نت‌برگ اکسترا تغییری نمی‌کند و فروشنده موظف است به میزان وجه پرداخت شده خدمات ارائه کند.

9: هر گونه تغییر در قوانین و شرایط استفاده از نت‌برگ اکسترا از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.